Arjan Goeree: ‘Vv Sleen gaat nog steeds voor de top 4’

Glenn ter Wielen: ‘Handhaving is een must voor EMMS’
8 januari 2020
Hoogeveen zondag alsnog naar finale Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
9 januari 2020

Arjan Goeree: ‘Vv Sleen gaat nog steeds voor de top 4’

Arjan Goeree in actie voor vv Sleen (foto: Arjan Goeree)

In de winterstop maken we de balans op met eerste elftalspelers uit de regio. Hoe is de eerste seizoenhelft verlopen en wat zijn de verachtingen voor het restant van de competitie. Vandaag spreken we Arjan Goeree, vleugelspeler van vv Sleen.

Goeree (24) is een geboren en getogen Sleener. In het dagelijks leven is hij werkzaam voor het autobedrijf van zijn vader en runt hij een straal en coat bedrijf in Klazienaveen. Hij speelt al sinds zijn jeugd voor vv Sleen en is al zeven seizoenen onderdeel van het eerste elftal.

Stroef begin
Vorig seizoen was een zwaar seizoen voor Sleen. Door veel blessures degradeerde de ploeg naar de vierde klasse. Aan het begin van dit seizoen werd uitgesproken dat de top vier haalbaar moest zijn. Zowel spelers als trainer beaamden dit, toch loopt het nog niet zoals gehoopt: ‘In de eerste negen wedstrijden van het seizoen lukte het ons om maar zes punten binnen te sprokkelen. Na meestal een sterke eerste helft bleken wij niet bij machte om het in de tweede helft over de streep te trekken, met plaats onderin de ranglijst als gevolg. De vele verliespunten waren extra zuur omdat we in de meeste wedstrijden echt niet de mindere partij waren.’

De omslag
‘Gelukkig keerde het tij nog voor de winterstop. Na een aantal positie wijzigingen werden de laatste drie wedstrijden gewonnen waardoor we nu op een achtste plek staan met 15 punten.  In die wedstrijden hebben we laten zien dat er gewoon genoeg kwaliteit is in onze selectie en dat we wedstrijden wel over de streep kunnen trekken. Een mooi voorbeeld is de thuiswedstrijd tegen Bargeres waarin we twee keer op achterstand zijn gekomen, Maar de wedstrijd uiteindelijk wel met 4-2 hebben gewonnen.’

Blessure
Toch is de matige seizoenstart niet de grootste smet op de eerste seizoenshelft. Goeree: ‘Dat is helaas de blessure van onze talentvolle laatste man Rogier Buls. Hij is dit seizoen net overgekomen vanuit de JO-19 en is vrijwel direct geblesseerd geraakt aan zijn knie waardoor een verdere voetbalcarrière voor hem in gevaar is gekomen.’

Talenten
Toch zijn er ook nog genoeg positieve punten binnen VV Sleen. ‘Ons team bevat aardig wat talentvolle jonge jongens waar nog veel rek in zit. Ook hebben we sinds dit jaar een opbouwteam op de zaterdag. Deze is opgezet om spelers klaar te stomen voor het zondagvoetbal. Met regelmaat wordt er op deze jongens een beroep gedaan om het eerste of tweede elftal te versterken.  Die jongens zijn onmisbaar voor een club als VV Sleen, iets wat ook wel eens gezegd mag worden.’

Vleugelspeler
Goeree is redelijk tevreden over zijn eigen prestaties gedurende de eerste seizoenhelft. ‘Ik voel me op de rechtsbuitenpositie het meest thuis. Het liefst haal ik de bal op en maak ik met mijn linkerbeen de actie naar binnen om vervolgens zelf te schieten of om iemand diep te steken. De laatste weken ben ik ´verhuisd´ naar de linkerkant omdat we sinds kort met de kopsterke Jasper Ruinemans in de spits spelen. Gelukkig krijg ik nog wel de vrijheid om met regelmaat naar de rechterkant te kruipen.  Als aanvaller word je natuurlijk afgerekend door je aantal goals. Met zeven doelpunten sta ik er nu redelijk tussen in de topscorerslijst.  In het vervolg van het seizoen hoop ik het aantal doelpunten natuurlijk uit te breiden. Maar van waarde zijn met goede acties en assists vind ik net zo belangrijk.’

Top vier
‘Ik denk niet dat wij als vv Sleen onze doelstelling moeten aanpassen. Een top vier positie wordt misschien lastig, maar is zeker niet onhaalbaar. We kennen onze tegenstanders nu en in de meeste gevallen waren we zeker niet de mindere partij.  In de tweede periode staan we er redelijk goed voor en hopelijk houden we dit na de winterstop vast om vervolgens wellicht een periode pakken. Een verwachting spreek je natuurlijk uit om ervoor te gaan, dit is een mooie uitdaging voor ons team.’

Goeree verwacht dat KSC en Titan gaan uitmaken wie er kampioen wordt. ‘Toch denk ik dat eerstgenoemde aan de langste eind gaat trekken en kampioen wordt. In de onderste regionen verwacht ik dat Balkbrug, VIOS en DVC ‘59 gaan strijden tegen directe degradatie. Daarin hoop ik persoonlijk dat VIOS het gaat redden zodat er geen derby tegen ons verloren gaat.’

PM
Hoofdredacteur FC12 Media & Entertainment, Amateurvoetbalgroundhopper

Geef een antwoord