Spontane actie betrokken leden SC Angelslo!

Ben Wormmeester gaat tiende seizoen in bij ACV
31 januari 2021
Erwin Vieregge wint ‘januaripool’ vv Westerwolde
1 februari 2021

Spontane actie betrokken leden SC Angelslo!

Het zijn vreemde tijden voor iedereen, we willen van alles maar mogen helaas nog steeds weinig. Dat geldt helaas ook voor onze leden, gelukkig mag de jeugd tot en met 17 jaar nog wel in teamverband trainen. Maar voor alle overige speler(ster)s, vrijwilligers en betrokkenen van onze vereniging ligt alles nu al geruime tijd stil. Velen missen dan ook hun vaste uitje naar de trainingen en wedstrijddagen, het samen zijn, de gezelligheid en even de hectiek van de afgelopen week vergeten. Ook SC Angelslo als vereniging mist zijn mensen en de rol als ontmoetingslocatie. Daarnaast loopt de vereniging nu ook al geruime tijd inkomsten mis, waardoor het er allemaal niet gemakkelijker op wordt. Wij zijn dan ook verrast door het enthousiasme en de betrokkenheid van enkele leden die de vereniging graag willen helpen in deze lastige tijd.        

En daarom juist nu in een periode dat iedereen wel een beetje liefde en extra aandacht kan gebruiken rond – Valentijnsdag – een fantastische actie hebben opgezet.

Meer informatie via www.scangelslo.nl .

PM
Hoofdredacteur FC12 Media & Entertainment, Amateurvoetbalgroundhopper

Geef een antwoord